ЕРА СОСТОЈКИ

era_sos

ЕРА состојки


Анасон, цвет од зелена мандарина, гарденија, фрезија, медитеранска роза, јасмин, коријандер, орхидеја, ветивер, пачули, ванила, лимон, бергамот, лаванда, маслинка, кедар, пачули, тутун, гуајак дрво